регіон: Дніпропетровська обл. Дніпропетровськ

Культиватор КПС-4 прицепной АНАЛОГ как Полярис 4 + дешевле на ФОТО  культиватор прицепной Усиленный КПС есть по наличию, ждать не нужно НУЖНО приехать только к нам в Днепр посмотреть и конечно же купить.Применяется КПС-4 для поверхностной почвообработки сельскохозяйственных территорий. Характеризуется прочностью, функциональностью и эффективностью конструктивного решения.

почвообрабатывающий агрегат, подключающийся к трактору мощностью от 80 л.с. Применяется для поверхностной, сплошной, обработки сельскохозяйственного грунта.

Залишити відгук

Всі оголошення Николай Романович

Гонку виграли французи

Responsive image

20 лютого на Олімпіаді в Пхенчхані українські біатлоністи посіли сьоме місце у змішаній естафеті. Про це повідомляється на сайті змагань. Українська збірна у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Дмитра Пидручного та Артема Прими поступилася 1 хвилину 12 секунд французькій команді, що посіла перше місце. Другою до фінішу приїхала збірна Норвегії, а замкнули трійку призерів італійці. Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані стартувала 9 лютого і триватиме до 25 лютого. На рахунку України одна медаль – золото Олександра Абраменка у...читати далі