Захарків (ліворуч) і Оболончик зайняли 20-е місце серед саней-двійок

14 лютого українським спортсменам вдалося завоювати нагород на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхенчхані, повідомляє сайт Міжнародного олімпійського комітету.

Найвищим досягненням українців стало в цей день 20-е місце саночників Романа Захаркива і Олександра Оболончика. У двох заїздах саней-двійок вони показали стабільно 20-й результат.

"Мабуть, хвилювалися, хоча намагалися зробити все добре. Звичайно, засмучені таким стартом", – прокоментували вони Національному олімпійському комітету України.

У лижному двоборстві серед чоловіків українець Віктор Пасічник зайняв 36-місце на малому (нормальному) трампліні і 30-е місце – у гонці на 10 км.

Графік проведення Ігор був 14 лютого змінено з-за урагану. На 15 лютого перенесли жіночу індивідуальну гонку з біатлону і на 16 лютого – жіночий альпійський слалом. Українські спортсменки повинні були виступати в обох видах спорту.

У медальному заліку Олімпіади 2018 лідирує Німеччина, у якій сім золотих нагород. На другому місці – Нідерланди (п'ять медалей вищої проби), на третьому – США (чотири). Українські спортсмени поки на п'єдестал не піднімалися.